Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia., 8:00-16:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Akú UV lampu kúpiť na studničnú vodu?
18.06.2021
Akú UV lampu kúpiť na studničnú vodu?
Podľa našich skúsenosti jedna z najčastejších nedokonalostí studničnej vody je prítomnosť baktérií. Na riešenie týchto záležitostí existuje viac spôso... čítať celé
Ako si vybrať kuchynský filter?
10.06.2021
Ako si vybrať kuchynský filter?
Kuchynský filter na vodu je filtračný systém, ktorý sa používa v domácnostiach na účely filtrovania vody, ktorá sa používa ako pitná voda aj ako voda ... čítať celé
Zobraziť všetky články
Naše inštalácie

Zmäkčovač vody HydroSoft COMFORT Mini

Zmäkčovač vody HydroSoft COMFORT MINI pre malé domácností

HydroSoft COMFORT Mini Zmäkčovač vody Hydrosoft COMFORT MINI zabezpečuje efektívne centrálné riešenie na tvrdú vodu. Zariadenie typu MINI je vhodné d... celý popis
Dostupnosť
Skladom
499 €
415,83 €
bez DPH
ks
Pripojenie:3/4"
Pripojenie na odpad:1/2"
Množstvo živice (liter):12,5
Spotreba soli/regen.:1,4 kg
Max. prietok (m3/h):1,0 - 1,5
Vhodné:Pre malé domácnosti
Kompletné špecifikácie

HydroSoft COMFORT Mini

Zmäkčovač vody Hydrosoft COMFORT MINI zabezpečuje efektívne centrálné riešenie na tvrdú vodu. Zariadenie typu MINI je vhodné do malé domácností. Vďaka inteligentnej riadiacie halvy, zmäkčovač série COMFORT je najúspornejším zariadením, čo sa týka spotreby vody a soli, preto môže byť najlepšou voľbou v pomere ceny a kvality.

Aké výhody má HydroSoft COMFORT Mini:

Inteligentná regenerácia

     Inteligentná regenerácia znamená, že zariadenie sleduje priemernú dennú spotrebu vody a podľa toho nastavý čas regenerácie tak, aby ste nikdy neostali bez zmäkčenej vody.
(Zmäkčovač vody v čase regenerácie dáva neupravenú vodu, aby ste nikdy ani náhodou neostali bez vody)

Protiprúdová regenerácia a vynechanie spätného preplachu

     Zmäkčovače série COMFORT sú vybavené funkciou protiprúdovej regenerácie, to znamená že regeneráciu vedia urobiť úspornejším spôsobom - soľný roztok sa nasáva spätným prúdom, tým pádom efektívnejšie premieša zmäkčovací katex a je možné vynechať spätný preplach zmäkčovacej hmoty, vďaka tomu spotreba vody a soli bude menej oproti iným zmäkčovačom, ktoré túto funkciu nemajú. Vďaka tomu proces regenerácie zaťažuje žumpu, alebo trativod menej vodou.

Viacjazyčný grafický displej

     Zmäkčovač Hydrosoft COMFORT Mini ovláda český, anglický, nemecký, maďarský jazyk. Zrozumiteľne v textovom formáte komunikuje viacjazyčným grafickým displejom, čo zjednoduší spotrebiteľovi možné doladenie funkcií podľa miestnych podmienok - kapacita, množstvo vody na regeneráciu, atď.

Nastavitelná tvrdosť vody

     Priamo na riadiacom ventile je možnosť nastavenia pomeru domiešanej surovej vody, tým pádom môžete nastaviť minimálnu tvrdosť Vašej vody. Na túto akciu navrhujeme priobjednať jednoduchý tester tvrdosti.

Odporúčanie

Pred prístrojom je silne odporúčaný montovať mechanický predfilter, aby sa zabránilo vniknutiu plávajúcich nečistôt (piesok, hrdza, hlina), ktoré by mohli poškodiť mechanické súčiastky zmakčovača.

Parametre
Rozmery (cm)62 x 31 x 49
Pripojenie3/4"
Pripojenie na odpad1/2"
Množstvo živice (liter)12,5
Max. prietok (m3/h)1,0 - 1,5
Dobre vedieť...
Kde nás nájdete?

FacebookInstagramLinkedinYoutubeTwitter

Kontakty
Logo
Ako Vám pomôžeme?
Po-Pia., 8:00-16:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk