UV zariadenie VIQUA VP950 pre priemyselné účely
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia., 8:00-16:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

dorpava zadarmo

 

 

Nase-instalacie

 

 1. Úvod
 2. UV lampy na vodu
 3. UV lampy VIQUA Sterilight
 4. UV zariadenie VIQUA VP950 na dezinfekciu vody  + darček dezinfekčný prípravok Poly Pipe & Well

UV zariadenie VIQUA VP950 na dezinfekciu vody  + darček dezinfekčný prípravok Poly Pipe & Well

UV zariadenie VIQUA VP950 do priemyslu

UV zariadenie VIQUA VP950 + darček dezinfekčný prípravok Poly Pipe & Well Kúpte si teraz UV zariadenie VIQUA VH950 a dostanete k tomu ako darček ... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
1 330 €
Ušetríte
156 € (12 % zľava)
1 174 €
978,33 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:611
EAN kód:773058110785
Výrobca:VIQUA
Pripojenie:1/5"
Rozmery:114 x 8,9 cm
Hmotnosť:13,1 kg
Elek. spotreba:110 W
Prietok pri 16 mJ/cm²:< 13,7 m³/hod.
Prietok pri 30 mJ/cm²:< 7,8 m³/hod.
Prietok pri 40 mJ/cm²:< 5,8 m³/hod.
Vhodné do:Priemyslu
Podobné produkty
  UV zariadenie VIQUA VH410 na dezinfekciu vody  + darček dezinfekčný prípravok Poly Pipe & Well
  0 hodnotenie
  Cena pred zľavou 680 €
  660 €
  550 € bez DPH
  660 €
  550 € bez DPH
  Skladom
  ks
  Kompletné špecifikácie

  UV zariadenie VIQUA VP950 + darček dezinfekčný prípravok Poly Pipe & Well

  Kúpte si teraz UV zariadenie VIQUA VH950 a dostanete k tomu ako darček dezinfekčný prípravok bez obsahu chlóru Poly Pipe & Well na dezinfekciu studní v hodnote 35 eur.

       UV zariadenie VIQUA VP950 bol rovnako ako ostatné výrobky VIQUA podrobený prísnej certifikácie medzinárodnej spoločnosti pre akosť NSF a ďalej bol posúdený podľa národných predpisov SK pre výrobky prichádzajúce do styku s pitnou vodou. Platnosť všetkých certifikácií systémov VIQUA (Sterilight) ako celku je bezvýhradne spojená s používaním originálneho príslušenstva VIQUA. Ak chcete mať plnú kontrolu nad bezpečným prevádzkovaním UV lampy, vyvarujte sa použitia neoriginálneho príslušenstva a nikdy nepoužívajte kompatibilné žiarovky. Ich použitím prichádza Váš systém o všetky platné certifikácie, vrátane záruky.

        Ošetrenie vody pomocou UV lampy je maximálne šetrné nielen k ľudskému zdraviu, ale taktiež k prírode. Vzhľadom k tomu, že pri UV dezinfekcii vody nepoužívajú chemické prostriedky, nedôjde tak k produkcii nebezpečných odpadov, vedľajších produktov chlorácie, vysušovaniu kože, alergickým reakciám, nemení sa chuť, farbu a ani vôňu vody. Pri splnení technických požiadaviek pre správnu funkciu UV sterilizátora si opravdu môžete dopriať čistú a bezpečnú vodu priamo z vášho kohútika pre vás i vaše deti - bez nadsázky.

      Odbornú montáž UV lampy Vám radi zaisťujeme u jedného z našich preškolených partnerov. V balení nájdete kompletné príslušenstvo pre inštaláciu a uvedenie do prevádzky, vrátane žiarovky.

      UV lampa VIQUA VP950 má rozmery 114 x 8,9 cm a dá sa bez problémov nainštalovať aj do malých miestností. Ako jediná z našej ponuky sa chváli charakteristikou S (vstup a výstup sú na opačnej strane), čo uľahčuje jej montáž a šetrí miesto. Príkon zariadenia je 110W a pripojuje sa pomocou 6/4" vonkajších. Odbornú montáž UV lampy Vám radi zaistíme u jedného z našich preškolených partnerov. V balení nájdete kompletné príslušenstvo pre inštaláciu a uvedenie do prevádzky, vrátane žiarovky.

           Použitie UV zariadenie VIQUA pre dezinfekciu pitnej vody reguluje vyhláška MZ ČR č. 409/2005 Sb., o hygienických požiadavkách na výrobky prichádzajúce do priameho styku s vodou a na úpravu vody požiadavky na dávky a vlnové dĺžky UV žiarenia. Tu sa uvedie požiadavka na ožiarenie ultrafialovým žiarením - o vlnové dĺžke 250 až 270 nm a minimálna dávka 400 J/m2 (40 mJ/cm2) v celom objemu vody s tým, že 85% radiačného výkonu musí byť pri vlnovej dĺžke 253,7 nm v prípade monochromatickej nízkotlakovej lampy.

       UV lampa VIQUA VP950 garantuje požadovanú dávku žiarenia 40mJ/cm2 pri prietoku vody < 5,8 m3/hoď., čo je maximálne 133 litrov za minútu. Akonáhle bude prietok vody vyšší, bude dávka žiarenia a tým aj účinnosť dezinfekcie klesať. Za pomerne bezpečnú sa ešte dá v niektorých prípadoch považovať dávka žiarenia 30 mJ/cm2. Túto dávku UV lampa VIQUA VP950 môže garantovať pri prietoku < 7,8 m³/hod., teda do 175 litrov za minútu.

      V našom článku, ktorý sa zaoberá o rizikami spojených s používaním neoriginálnych žiaroviek do UV lámp VIQUA sme Vás už zoznámili s rôznymi neduhmi, ktoré Vás môžu v prípade ich aplikácii stretnúť. Jedným z nich je možné poškodenie elektroniky VIQUA (Sterilight). Táto elektronika pracuje pre Vás. Sníma za Vás funkčnosť výbojky, jej životnosť, zaisťuje jej rovnomerné napájanie (stálé dávky žiarenia) a je garantom správnej činnosti celého systému. Ochraňuje ju tak, ako ona chráni Vás a nikdy nepripájajte riadiacu elektroniku k neoriginálnym kompatibilným žiarovkám.

   

  Potrebujete poradiť, alebo máte záujem o montáž?

  Zavolajte našu infolinku, alebo nás kontaktujte cez mail.

  Parametre
  VýrobcaVIQUA
  Pripojenie1/5"
  Rozmery114 x 8,9 cm
  Hmotnosť13,1 kg
  Elek. spotreba110 W
  Prietok pri 16 mJ/cm²< 13,7 m³/hod.
  Prietok pri 30 mJ/cm²< 7,8 m³/hod.
  Prietok pri 40 mJ/cm²< 5,8 m³/hod.
  Vhodné doPriemyslu
  Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
  Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
  Kde nás nájdete?

  FacebookInstagramLinkedinYoutube 

  Kontakty
  Logo
  Ako Vám pomôžeme?
  Po-Pia., 8:00-16:00
  All rights reserved 2023 - Danum, s.r.o.
  Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk