Zmäkčovač vody | Rekonštrukcia kúpeľne a inštalácia zmäkčovača
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia., 8:00-16:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu

 

 

dorpava zadarmo

 

 

Nase-instalacie

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Prečo je pri rekonštrukcii kúpeľne dôležité nainštalovať zmäkčovač vody? | Zmäkčovač vody
03.01.2023

Prečo je pri rekonštrukcii kúpeľne dôležité nainštalovať zmäkčovač vody? | Zmäkčovač vody

Prečo je pri rekonštrukcii kúpeľne dôležité nainštalovať zmäkčovač vody?

Rekonštrukcia kúpeľne a inštalácia zmäkčovača vody.

Tvrdá voda spôsobuje poškodenie vodovodných batérií, potrubia a iných domácich spotrebičov. Tvrdá voda obsahuje viac minerálov, ako je vápnik a horčík,a tým sa zvyšuje usadzovanie vodného kameňa. Usadeniny vodného kameňa spôsobujú, že povrchy v kúpeľni, ako  sprchovacie kúty, umývadlá a toalety, sa zafarbia a znehodnotia. Zmäkčovače vody filtrujú minerály z vody, čím eliminujú možnosť usadzovania vodného kameňa. Ak predýdeme tvorbe vodného kameňa, povrchy v kúpeľni a samotné batérie budú mať dlhšiu životnosť.

Tvrdá voda môže poškodiť vodovodné kohútiky a ostatné súčasti zariadení, čo si vyžaduje ich predčasnú výmenu. Zmäkčovač vody pomáha znižovať množstvo minerálov vo vode, čím znižuje negatívne účinky tvrdej vody. Po inštalácii zmäkčovača vody sa zlepší kvalita vody a zachová sa dlhšia prevádzková činnosť batérií a iných vodovodných komponentov.

Jednou z najväčších výhod zmäkčovača vody je aj jednoduchšie a rýchlejšie čistenie. Chemikálie používané na čistenie - vrátane organických - sa v tvrdej vode rozpúšťajú ťažšie ako v mäkkej vode, takže na čistenie míňame viac prostriedkov a tiež aj energie. Inštalácia zmäkčovača vody môže celkovo uľahčiť a zefektívniť činnosť nielen našej kúpeľni, ale aj naše upratovanie.

Preto je pri rekonštrukcii kúpeľne dôležité myslieť na inštaláciu zmäkčovača.  Systém na zmäkčovanie vody pomôže zachovať nový vzhľad a funkčnú účinnosť povrchov a armatúr v kúpeľni a zníži možnosť usadzovania vodného kameňa, čím sa zachová funkčná účinnosť batérií a iných vodovodných komponentov na dlhšiu dobu. Používanie systému na zmäkčovanie vody dokonca znižuje spotrebu energie, takže vám bude vďačná nielen vaša kúpeľňa, ale aj váš rozpočet. Inštalácia systému na zmäkčovanie vody pri rekonštrukcii kúpeľne môže celkovo zvýšiť komfort a zlepšiť kvalitu nielen vašej kúpeľne, ale aj celého domu.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Kde nás nájdete?

FacebookInstagramLinkedinYoutube 

Kontakty
Logo
Ako Vám pomôžeme?
Po-Pia., 8:00-16:00
All rights reserved 2023 - Danum, s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk