Prečo kupovať len originálne UV žiarovky VIQUA?
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia., 8:00-16:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu

 

 

dorpava zadarmo

 

 

Nase-instalacie

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Prečo kupovať len originálne UV žiarovky VIQUA?
28.05.2019

Prečo kupovať len originálne UV žiarovky VIQUA?

Originálne UV žiarovky VIQUA

Originálné UV žiarovky VIQUA vynikajú špecifickým spracovaním, ktoré zaisťuje okrem iného vysokú intenzitu žiarenia, dlhú životnosť, protipožiarnu ochranu, správnu vlnovú dĺžku UV lúčov a ďalšie nepostrádateľné bezpečnostné prvky, dostupné len u originálnych produktov.

originálne UV žiarovky VIQUA

Garancia vysokej intenzity žiarenia a dlhšej životnosti

Vyplýva najmä zo správneho tlaku plynu v žiarovke , 100% vzduchotesneného obalu, špeciálnej vrchnej vrstvy z nepriľnavého materiálu a elektroinštalácie, ktorá je navrhnutá úplne odlišne oproti tzv. „kompatibilným žiarovkám.“

Maximálna účinnosť, minimálne dopady na životné prostredie

Je zaistené optimalizovaným obsahom ortuti v žiarovke a ďaleko najlepším sklom s vysokou priepustnosťou UV lúčov.

Prevencia zničenia konektoru, prehriatia a požiaru

Len originálne UV žiarovky VIQUA sú vyrobené z nehorľavých materiálov! Tieto UV žiarovky majú jemne opracované piny pre ľahké pripojenie konektoru. Pripojením kompatibilnej UV žiarovky dochádza k narušeniu dierok v konektore, čo môže vyústiť v jeho zničenie a následný požiar.

Záruka, certifikácia zdravotnej nezávadnosti a zodpovednosť za škody

Použitím neoriginálneho príslušenstva VIQUA stráca celý systém záruku a všetky pôvodné certifikácie výrobku sa stávajú neplatné. Zároveň nie je možné zodpovedať za vzniknuté škody spôsobené v dôsledku inštalácie kompatibilného neoriginálneho príslušenstva. To platí najmä pre prípady vykurovania, vyhorenia, alebo zdravotných následkov. Upozorňujeme taktiež, že v prípade uplynutia platnosti pôvodných certifikátov nie je poisťovňa povinná uhradiť vzniknuté škody na majetku následkom škody spôsobenej použitím neoriginálnym príslušenstvom.

UV žiarovky VIQUA

Rozdiel ceny medzi „kompatibilnou žiarivkou“ a originálom

Tzv. kompatibilné UV žiarovky sa vyznačujú spravidla nižšou cenou oproti kvalitným originálnym žiarovkám. Ako priamy dovozca UV systémov z Kanady môžeme zodpovedne povedať, že cena neoriginálnych žiaroviek je neporovnateľne vyššia oproti originálnym žiarovkám. Toto tvrdenie sa zakladá na znalosti kvality spracovania originálnych žiaroviek, ich výrobného procesu, kontroly a certifikácie. Pre oko laika je „kompatibilná“ žiarovka takmer totožná s originálom.

Je treba si však uvedomiť, z akých materiálov sú také neoriginálne UV žiarovky vyrobené, či produkujú UV žiarenie v požadovanej vlnovej dĺžke (veľmi často produkujú len obyčajné fialové svetlo okom nerozpoznateľné – bez germicídnych účinkov) a či stojí za to riskovať stratu záruky, certifikáciu, zdravotné a majetkové ujmy, kúpou neoriginálneho príslušenstva.
Výrobná cena neoriginálnej UV žiarovky sa pohybuje okolo 5 USD, čo je cca 4,50 EURO. Marža predajcu z predaja týchto žiaroviek sa pohybuje od 100% , čo je v prípade predaja originálnych komponentov v podstate nemožné.
Nikdy nekupujte neoriginálne príslušenstvo VIQUA. Ak niekto tvrdí, že kompatibilná žiarovka má rovnaké vlastnosti, ako originálny produkt VIQUA, jednoznačne porušuje zákon a klame spotrebiteľovi – je treba podotknúť, že sa väčšinou nejedná o úmysel, ale o neznalosť veci.

V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať.

Ak máte záujem o konzultácie v oblasti úpravy vody, prosíme vyplňte náš dotazník.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Kde nás nájdete?

FacebookInstagramLinkedinYoutube 

Kontakty
Logo
Ako Vám pomôžeme?
Po-Pia., 8:00-16:00
All rights reserved 2023 - Danum, s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk