Ionizácia vody
 Rodinné domy - choď na produkty

Byty -  choď na produkty

Polyfunkčné objekty - žiadne produkty
 
Priemyselné objekty - žiadne produkty


Prečo piť alkalickú vodu?

Pitím alkalickej (ionizovanej) vody sa obnovuje v tele pH rovnováha, neutralizuje kyslé prostredie v tele spôsobené stresom či nesprávnym stravovaním. Vyššie pH v tele dopomáha odbúravaniu tukov a cholesterolu a chráni telo pred poškodením kyselinami. Alkalická voda pôsobí ako antioxidant, ktorý neutralizuje škodlivý účinok voľných radikálov na zdravé bunky, zlepšuje sa vstrebávanie základných živín, vitamínov a minerálov. Alkalická voda zlepšuje imunitu organizmu a tým napomáha bojovať proti chorobám. Zabezpečuje vynikajúcu hydratáciu organizmu a výživu až na bunkovej úrovni. Ionizáciou vody sa zhluky molekúl vody zmenšujú z 11-16 molekúl (štandartná voda) na iba 5-6 molekúl. Menšie štruktúry lepšie prechádzajú bunkovými stenami a hydratujú bunky oveľa rýchlejšie, čím bunkám dopravujú výživu efektívnejšie a zabezpečujú lepšie odstraňovanie toxínov a metabolických odpadov z tela. 

 

Ako pracuje ionizátor vody?

Ionizátor vody Homay, ktorý nájdete v našej ponuke, je plnoautomatické, počítačom riadené zariadenie, ktoré sa umiestňuje na kuchynskú linku. Pred zariadenie sa montuje pod kuchynskú linku trojstupňový predfilter s polypropylénovými mechanickými vložkami a s uhlíkovou vložkou na odstránenie mechanických a organických nečistôt. Ionizátor vody Homay je so samočistiacim efektom. Homay ionizátor má zabudované výmenné viacstupňové filtre s filtráciou 0,1 micr., ktoré obsahujú striebrom impregnovaný aktívny uhlík, ktorý zbavuje vodu vírusov a baktérií. 

Ionizácia prebieha v elektrolytickej komore, ktorá obsahuje platinovo titánové elektródy, kde prebieha elektrolýza predfiltrovanej čistej vody. Elektrolýzou sa voda rozdelí na záporne nabitú, zásaditú vodu a kladne nabitú, kyslú vodu. Na riadiacom paneli ionizátora sú tlačidlá, ktorými sa ovládajú rozdielne hodnoty pH. U zásaditej vody od 8 do 10 a u kyslej vody od 4 do 6. Ionizátor vody Homay má i tlačidlo na filtrovanú vodu s pH 7, ktorá neprešla ionizáciou a je preto pH neutrálna.

 

Vyberte si z našej ponuky

Prejdite prosím do konkrétnej produktovej sekcie, v ktorej nájdete jednotlivé ionizátory vody spolu s ich presnou špecifikáciou, obrázkami a cenami:
 Rodinné domy - choď na produkty

Byty -  choď na produkty

Polyfunkčné objekty - žiadne produkty
 
Priemyselné objekty - žiadne produkty


Košík: 0,00 € (položiek: 0)